TELC тесты
 
TELC тесты
Başlangıç
Testler
Ek testler
Talimatlar

Untitled Document

Untitled Document
Untitled Document

TELC testleri

Avrupa Dil Çerçevesine uygun sertifika sahibi olmanız sizin için dünyanın her yerinde yararlı olacaktır. . Bu testler zaten temel bilgilere sahip kişilerin yanı sıra dil üzerinde hakimiyetleri ilerlemiş insanlar için tasarlanmıştır (B1 seviye düzeyi) . Testlerin sınav uygulamasını zorlaştırmak gibi bir amacı yoktur, bilgi ve becerilerini , günlük yaşamın farklı durumlarında başa çıkabilme yeteneklerini göstermeyi amaçlar.

Bu sitede her dil seviyesi içinonline örnek İngilizce testi yapabilir. Amaç , kişinin kendisine uygun ortamda sağlıklı bir şekilde konsantre olabilmesi ve yeteneklerini gösterebilmesidir. Böylece, gerçek sınav ortamında girdiği testlerde sıkıntı ve sınav stresi azalmış olacaktır. Testte, bağımsız çalışma için olduğu gibi gruplar için de görevler vardır . Her bölüm yazılı ve sözlü kısımlardan olusan gruplar haline ayrılmış ve evrimi arttırmaya yönelik haızrlanmıştır.

Telc' taki seviye düzeylerinin toplam sayısı 5 - A1, A2, B1, B2, C1. Bu sitede en sık ilgi gören 3 seviye yer almaktadır- A2, B1, B1Business.