Program hakkinda bilgi


Merhaba!
Satış Ortaklığı (Affilate) programımıza gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz! Partner programımız tamamen ücretsiz olup, kullanımı kolay dır. Satış Ortaklığı programlar Internet’te genel kabul edilirliğe sahiptir ve web sayfası sahiplerine ziyaretçilerden ek kazançlar sağlamaktadırlar. Partner olarak sizler bizim ürünlerimizin reklamını yapıp gerçekleşen satış tutarı üzerinden ciddi komisyon elde edebiliyorsunuz.

Programımızın işleyişi: Programa katıldığınızda, banner’lerimize, linklerimize ve medya araçlarına ulaşabilecek ve bunları web sayfanıza koyabileceksiniz. Ziyaretçi size ait herhangi bir linkten bizim sayfamıza ulaştığında o ziyaret (tıklama) bizdeki sistemde sizin aracılığınızla gelen bir ziyaretçi olarak kayıt edilecektir. Komisyonlarınızı gerçek zamanda takip edebileceksiniz: Aralıksız 24 saat satışları izleyebilir, komisyon balansınızı görür, hangi banner’lerinizin başarılı olduğunu tespit edebilirsiniz.

 
Satış gerçekleştiğinde ödeme Gerçekleştirdiğiniz her satış için % 20 ve sizin partnerlerin satışlarından % 5
Ödeme koşulu Ödeme yapılması için en az 200 lira birikmişiniz ve gerçek satış gerekir. Ödenen komisyon satıştan gelen miktarın %75 geçemez. Kazandırdığınız alt affiliate komisyonunu alabilmek için bu affiliate’ler sitemize farklı linkler vermeleri gerekmektedir.
Komisyon ödeme zamanı Bir önceki ayda yapılan en az 200 liralık satış komisyonları müteakip ayın 15-inde ödenir
Şimdi kayıt ol ve 20 TL bonus kazan

Partner kayıt formu
Adınız *
Adınız & Soyadınız
E-Mail adresiniz *
Bu adrese
onay maili gönderilecektir
Kullanıcı adı seçiniz *

4 veya daha fazla
sadece küçük karakter harf veya rakamdan ve alt çizgiden
oluşabilir
Şifre giriniz *
4 karakter veya daha uzun olmalı
Şifrey onaylayınız *
Şifreyi tekrar giriniz
Telefon numaranız
Partner içi komisyon türü *