Sorularınız mı var? Bize e-mail gönderin veya sizinle iletişim kurmak için bize bir telefon numarası bırakın.

İnterokul İngilizce kursu yenilikler
30/12/2014

Sevgili interokul kullanıcıları,

30.12 (Çarşamba)  interokulun 2014 yılında ki son ders günü. Bizi seçtiğiniz ve bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz.

Sizlere başarılı bir 2015 yılı diliyoruz.

İngilizce kurs üyeliğini uzatmak isteyen kullanıcılarımız , 3 aylık üyelik yenilemelerini 95 euro yerine , 65 euro ödeyerek yapabilirler.Üyeliğinizi indirimli olarak uzatmak için, lütfen Interokul menüsünde ödemeler sekmesine tıklayıp , indirimli yenile seçeneğini işaretlemeniz yeterli olacaktır.Kursunuzu uzatmanız için , üyeliğinizin bitmiş olması gerekmez.İstediğiniz zaman üyeliğinizi yenileyebilirsiniz,yenilenen İngilizce kurs süresi kursunuzun bitiş tarihinden sonrasına otomatik olarak eklenecektir.

Ders programımızı buradan görebilirsiniz >>

Üyeliğinizi şimdi indirimli olarak uzatın

Üyeliğini uzatmak isteyen kullanıcılarımız , 3 aylık üyelik yenilemelerini 95 euro yerine , 65 euro ödeyerek yapabilirler.Üyeliğinizi indirimli olarak uzatmak için, lütfen Interokul menüsünde ödemeler sekmesine tıklayıp , indirimli yenile seçeneğini işaretlemeniz yeterli olacaktır.Kursunuzu uzatmanız için , üyeliğinizin bitmiş olması gerekmez.İstediğiniz zaman üyeliğinizi yenileyebilirsiniz,yenilenen kurs süresi kursunuzun bitiş tarihinden sonrasına otomatik olarak eklenecektir.

Yeni Kayıtlar

                Sistemimize 12 yeni İngilizce ders videoları kaydı ekledik.Videoların içeriği gramer , belirteçler ve ingilizce deyimlerdir. İngilizce eğitim videoları içeriklerimiz öğretmen Koce tarafından hazırlanmışlardır. Yeni ve önceki tüm video içeriğini ‘EĞİTİM GEREÇLERİ’ sekmesinde bulabilirsiniz.

2015 yılında da sizleri sanal dersliklerimize beklemekteyiz.

www.interokul.com

< Önceki Tüm Haberler Sonraki >