Sorularınız mı var? Bize e-mail gönderin veya sizinle iletişim kurmak için bize bir telefon numarası bırakın.
Öğrencilerimiz

İnterOkul.com’un online ingilizce sistemi 2008 yılından beri faaliyet göstermektedir. Bu süre içinde 1500-ü aşkın öğrencimiz oldu. Siz de deneyiniz.

Bazılarının düşünceleri şöyle:

Merve, Adana
"Yabancı dil öğrenme olanağını yarattığınız için teşekkürler! Benim gibi az olan serbest zamanının dil okullarına ulaşmak için yollarda kaybetmek istemeyenler için eşsiz bir fırsat! Kalifiye kadronuz için de teşekkür etmek istiyorum. Özellikle Gülay, Zeynep, Ayşen ile dil öğrenmek muhteşemdi! İlk ders saatim Gülay Hanımlaydı ve dersi anlatma tarzı, uygulamalar ve dile, anlatıma , sunuma olan hakimiyeti beni büyülemişti. İçtenlikle devamını dilerim! En iyi dileklerimle!"

Neva Çelebi, Antalya
"Merhabalar, İnterOkul.com'a ilişkin memnuniyetimi dile getirirken birkaç öneri sunmak istiyorum: buradaki öğretimden ve öğretmenlerden son derece memnunum. Şu anda fast start seviyesini tamamladım, bir sonraki seviye Elementary onunla devam etmek istiyorum. Ders saatleri benim boş zamanıma tekabül ediyor, bu genellikle akşam saatleri oluyor. Akşamları farklı ve sayıca fazla seviye grupları olması çok güzel. Hafta sonu da böyle olması başka güzel bir olanak. İleriki seviyelerde Gülay Öğretmen ile çalışmak istiyorum. Pedagojik yönü çok güçlü, onunla dil öğrenmek keyifli, önerileri uygulanabilir nitelikte, derste “öğrencilerle” olan iletişim biçimi çok farklı ve isterim ki ileride üst seviyelere geçtiğimde gene onunla çalışayım. Şimdilik bu kadar ancak bir sonraki mektubum İngilizce olacak, sayenizde! :) Sevgiler."

Serap, İstanbul
"Çalıştığım firmanın İngiltere’deki ofisinde olan meslektaşlarımla telefonda konuşurken hep bir tedirginlik yaşardım. İnterOkul.com’a üç ay devam ettim ve İngilizce konuşmam, konuşulanı anlamam ve yazılı ifade biçimim değişti, gelişti. Kendime güvenim arttı, telefon konuşmalarım şimdi çok rahat geçiyor. Teşekkürler!"

Maral Bıyıklı, İstanbul
"İnterOkul.com’da beni en çok etkileyen şey sistemin yalınlığıydı. Önceleri online öğretimin çok karmaşık olduğundan emindim. Denedim, sistemi çok beğendim, tam benlikti, sade, teferruatsız, etkin. Tek tuşa basarak öğretmenime ulaşabiliyorum. Gerçekten!"

Ahsen Hırslı, Van
"İnterOkul.com'a beni Van'da çalıştığım şirket kaydetti. Başlangıçta çok olumlu bakmadım, online iş İngilizcesi öğrenecektim?! Ama şimdi öyle düşünmüyorum. Tüm online öğretmenleri tanıdım, mükemmel çalışıyorlar, öğretiyorlar!"

Kayıt