Sorularınız mı var? Bize e-mail gönderin veya sizinle iletişim kurmak için bize bir telefon numarası bırakın.
İngilizce Kursu İngilizce Sertifika Programı
EFEТ (European Framework English Test)
 
EFEТ (European Framework English Test) London- Saint George School koleji Sertifikası için İnterokul.com’da sınava girebilirsiniz.
EFEТ online yapılır; İngilizce gramer testi (dilbilgisi) ile London-Saint George School öğretmenlerinin uyguladığı sözel bir sınavdan oluşur. Başarı gösterilen tüm seviye grupları için sertifika verilir.
 
Sınav hakkında:
Tamamen online olup, London-Saint George School öğretmenlerinden birinin sanal derslikte uyguladığı bir gramer testi ile ardından kısa online sohbet-mülakat yapılır.  
 
Başvuru süreci:
İngilizce sertifika isteğinizi bize belirttikten sonra sitemizdeki başvuru-kayıt formunu doldurmanız yeterlidir. Testi çözüp bitirdiğinizde, size mülakat için sanal derslik, tarih ve saat bildiriyoruz. İlgili zamanda online olarak sanal derslikte öğretmen eşliğinde mülakat kısmını da tamamlayabiliyorsunuz. 
 
Sınav Tarihleri:
Öğretmenle online sanal derslikteki sınavlar her Salı günü yapılmaktadır. Online gramer testi ise günün her saatinde uygulanabilir. Yeter ki teste ulaşım hakkınızı kazanmış olunuz.
 
Güvenilirlik:
Dikkat!
İngilizce sertifikalar isme mahsustur. Tüm sınav boyunca denetim esastır.  Kayıt sürecinde adaylar kişisel bilgilerini sisteme girmekteler; sözel mülakatta ise görüntülü kamera kullanılması zorunludur. Sınav esnasında tespit edilen herhangi bir yolsuzluk durumu adayın İngilizce sertifika başvurusunun iptali için gerekçedir.
 
Geçerlilik:
Sertifika’nın kalite ve güvenilirliği intreOkul.com ile London-Saint George School okullarınca garanti edilir. London-Saint George School Avrupa’nın en büyük dil okullarından biridir ve Avrupa Britanya Konseyi ile Britanya Sınır İdarelerince İngilizce Dil eğitimi verme konusunda akredite edilmiştir. 
 

 

EFET – Dil Sertifikanız

r
Ulaşılabilirlik
Herhangi bir dil merkezine, İngilizce kursuna veya kuruma veya dil kurslarına hiç uğramadan, evinizden veya ofisinizden çıkmadan alabileceğiniz ilk ve şimdilik tek dil İngilizce sertifikasıdır! Tamamen online bir uygulamayla alınır ve ihtiyacınız olan tek şey kimlik bilgileriniz ve kameradır.
l r

r
Tarafsızlık
Avrupa Dil Eğitimi Çerçevesine göre adayların kazanılmış dil becerilerini kesin ölçeklerle ölçen özel geliştirilmiş test etme ve öğrenme materyalleri. Sanal derslikte Native Speakers Testi uygulaması.
l r

r
Güvenilirlik
100% garanti! İngilizce sertifikanızın numarası Londra’da muhafaza edilir.
l r

r
Seviye Grupları
EFET Sertifikanızı Başlangıç’tan – profesyonel aşamalara dek her seviye grubu için alabilirsiniz.
l r